Klacht: Wasmachine wel betaald maar niet geleverd!

Cyrody op 06 juni 2013 over Saturn in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saturn
Status Open
Datum 6 juni 2013

Een klant heeft een wasmachine besteld en betaald bij Saturn, maar deze is niet geleverd. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, kreeg de klant niemand aan de lijn en ontving geen antwoord op e-mails. Na uiteindelijk contact te hebben gekregen, werd meegedeeld dat het terugstorten van het geld twee weken kan duren, wat leidt tot frustratie over de service en het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Een week geleden een wasmachine besteld en betaald, maar wat er komt geen wasmachine! Elke dag geprobeerd iemand aan de lijn te krijgen , maar na heel lang wachten (€0,10 p.m.!) niemand aan de lijn gekregen. Wel een mail dat het iets langer duurt vanwege een actie. Mails gestuurd, maar geen antwoord. Vandaag na 20 min. Iemand aan de lijn gekregen. Geld terug kan wel maar dat duurt 2 weken. Dus altijd die tijd zonder wasmachine..en ..je moet maar afwachten of je je geld terug krijgt. Waardeloos bedrijf, voor mij geen Saturn meer!!

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe wasmachine en morgen netjes afgeleverd!

Alle klachten die gemeld zijn door Cyrody
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM