Klacht: sex onderwerpen

Anouk67 op 19 april 2013 over RTL 4 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 april 2013

Een kijker van RTL 4 uit zijn bezorgdheid over de frequentie van seksuele onderwerpen in programma's rond 19:00 uur, zonder voorafgaande aankondiging. Hij vindt dit ongepast voor de tijd van de avond, vooral gezien de aanwezigheid van kinderen. De kijker geeft aan dat dit leidt tot verrassingen tijdens het kijken naar nieuws en andere programma's.

Mijn Klacht:

jammer dat het regelmatig over sex onderwerpen gaat zonder even een aankondiging vooraf, rond 19:00 uur is het toch niet echt de juiste tijd ivm kjnderen? wij kijken graag het nieuws, editie nl en rtl boulevard, en komen steeds vaker voor verassingen te staan….

Gewenste Oplossing:

het iets minder over sex hebben tussen 18:15 uur en 19:30 uur

zonder waarschuwing vooraf??

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 4

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM