Klacht: Bestelling gsm webshop

smark001 op 13 maart 2013 over Saturn in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Saturn
Status Open
Datum 13 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 1,5 week geleden een gsm besteld via de website. De bestelling is 3-5 dagen. Inmiddels is dit al 10 dagen en ik krijg geen enkele mail/reactie van Saturn. Het 0900 nummer kan ik niet bellen omdat dat geblokkeerd wordt op mijn werk en niet beschikbaar is vanuit Belgie. Dan maar via de mail van Saturn. Al drie keer iets verstuurd maar geen enkele reactie krijg ik terug. Erg slecht voor een winkel met reputatie. Een reactie zou wel op zijn plaats zijn. Ik wil enkel weten hoe de bestelling verloopt en hoe lang het nog gaat duren.

Gewenste Oplossing:

Een reactie in verband met de levertijd/levering.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Saturn

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Saturn nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Na twee weken wachten is de gsm eindelijk binnen. Misschien wat meer geduld moeten hebben, maar een reactie zou op zijn plaats zijn geweest. Dat zou toch moeten kunnen via een online bestelling.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM