Klacht: the vampire diaries

sabine van der pol op 22 februari 2013 over Net 5 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Net 5
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 22 februari 2013

Een kijker uitte haar onvrede over het stopzetten van de uitzending van "The Vampire Diaries" op Net 5. Ze vindt het teleurstellend dat er in plaats daarvan herhalingen van andere programma's worden uitgezonden en pleit voor een betere programmering, waarbij ze graag "Once Upon a Time" en "Beauty and the Beast" zou willen zien, gevolgd door "The Vampire Diaries".

Mijn Klacht:

ik snap niet dat jullie in een keer stopt met de the vampire diaries maar dan kunnen we de hele avond naar achter gesloten deuren en overspel in de liede een keer kijken is leuk maar niet twee keer op de avond voor mij hoef dat niet en er zit nog geen 3 uur tussen ik wil zou graag willen once upon a time en de beauty and the beast en dan the vampire diaries dan heb je de dan heb je een geweldige avond ik heb zo fan van de the vampire diaries wij hebben alleen de mogelijk heid om op internet te kijken of de dvd te halen dit was gewoon leuk om het op tv te kijken groetjes sabine van der pol

Gewenste Oplossing:

net wat ik zei de once upon a time the beauty and the beast en dan de the vampire dairies zou gewellig zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Net 5

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Net 5 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM