Klacht: Afschrijven zonder machtiging???

nuchterjan48 op 11 februari 2013 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 11 februari 2013

Een gebruiker van Badoo.com heeft geklaagd over een onterechte afschrijving van 8,49 euro door Adyen B.V. De klager stelt geen machtiging te hebben gegeven voor deze transactie en geeft aan liever betalingen via iDEAL te doen, vanwege eerdere problemen met automatische machtigingen.

Mijn Klacht:

Adyen B.V heeft ten onrechte 8,49 van mijn rekening afgeschreven,ik heb hiervoor geen machtiging gegeven!!,als ik iets betaal doe ik het met ideal en niet met automatische machtigingen,daar ik in het verleden al genoeg problemen mee gehad had.en dan heb ik het over de site Badoo.com

Gewenste Oplossing:

M`n geld terug storten en zorgen dat ze hun adm eens op orde brengen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM