Klacht: kerst/nieuwjaarskaarten na 4 jan 2013 geleverd!!!

mmcomman op 27 januari 2013 over foto.com in de categorie Internetshops - Foto- en videocamera's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf foto.com
Status Open
Datum 27 januari 2013

Een klant heeft op 11 december kerst- en nieuwjaarskaarten besteld bij foto.com, maar de levering vond pas op 4 januari plaats. Ondanks herhaalde verzoeken om informatie over de status van de bestelling, ontving de klant geen tijdige reacties en werd er pas na de kerst gecommuniceerd over vertragingen. De klant heeft de kaarten na ontvangst vernietigd en kreeg vervolgens een bericht van foto.com waarin werd aangegeven dat er geen oplossing werd gezocht.

Mijn Klacht:

In het kort: op 11 dec. kerst/nieuwjaarskaarten besteld, 100 st. dezelfde fotokaarten. 18 dec. gevraagd wanneer mn bestelling werd geleverd, daar adresstickers en decemberzegels lagen te wachten. Geen enkele reactie, pas na de Kerst werd gemeld dat de levering kwam, (ik blij: toch nog kerstkaarten kunnen versturen, ook al was het te laat!!), maar na een dag kwam de mededeling dat er vertraging was opgetreden en dat het nog wel enkele dagen zou duren!. Ik heb direct bericht dat indien de kaarten na het nieuwe jaar zouden komen, ik geen belangstelling meer had. Deze kaarten kwamen op 4 jan, direct vernietigd. Daarna kwam foto.com met de mededeling (vol taalfouten) dat er NIET naar een oplossing wordt gezocht!

Gewenste Oplossing:

Geld terug! Telefoonnummer, naam directeur en adres: waar staat dat? Nooit meer in zee gaan met zo'n onduidelijk bedrijf!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over foto.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over foto.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM