Klacht: Gedupeerd door ticketloket.com

GMCVZ op 02 december 2012 over Ticketloket.com in de categorie Kaartenverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kaartenverkoop
Status Open
Datum 2 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Drie maanden geleden tickets voor de show ‘Cirqu du Soleil Alegria 2012’ besteld en evenals een grote groep andere gedupeerde (net op internet gevonden) een week van te voren een email ontvangen met het bericht dat de kaarten ‘niet beschikbaar zijn’

:

Geachte heer / mevrouw,

U heeft bij ons een bestelling geplaatst voor kaarten voor het Cirque Du Soleil Alegria 2012

Helaas hebben wij de door u bestelde categorie kaarten voor dit evenement niet meer geleverd gekregen en kunnen u deze niet toezenden waarvoor onze oprechte excuses.

Het gehele aankoopbedrag zal dan ook aan u worden teruggestort.

Wel zijn er nog andere categorie kaarten beschikbaar voor dit evenement.

Vanwege de korte tijdsduur tot het evenement kunnen wij hier niet meer voor u in bemiddelen. U kunt de kaarten nog wel rechtstreeks via de website www.ticketmaster.nl bestellen zodat u het evenement toch mee kunt maken.

Wij vertrouwen er op u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en mocht u nog vragen hebben dan verwijzen wij u naar de veel gestelde vragen op onze website of neemt u contact met ons op via het klantenservice contactformulier op onze website.

Met vriendelijke groet,

Ticketloket

—-

In onze ogen zijn wij dus, net als een hoop andere gedupeerde, opgelicht door ticketloket.
Op de website staat geen telefoonnummer en de website ziet er ‘nep’ uit.

Deze tickets hebben wij echter niet via de eigen website van ticketloket.com besteld, maar via een vergelijkingswebsite die er wel degelijk uitzag.

178,- Euro kwijt.

Gewenste Oplossing:

Wij gaan zeker aangifte doen.
We zullen niet rusten tot het volledige bedrag is geretourneerd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM