Klacht: Kwijtgeraakt pakket.

miranda24101972 op 21 november 2012 over Bart Smit in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bart Smit
Status Open
Datum 21 november 2012

Een klant van Bart Smit heeft een klacht ingediend over een kwijtgeraakt pakket dat niet is aangekomen. Na contact met de klantenservice werd de klant geïnformeerd dat er twee weken gewacht moest worden, en dat een nieuwe bestelling alleen mogelijk was tegen betaling, wat de klant onterecht vindt, aangezien het pakket al was betaald.

Mijn Klacht:

Het hotel is niet aangekomen.Na contact te hebben gahad met bart smit werd mij verteld dat ik 2 weken moet afwachten omdat het pakket is kwijtgeraakt.
Ik had gevraagd of ze mij niet een nieuwe kunnen sturen maar dat ging niet of ik moest een nieuwe bestellen en dan natuurlijk weer betalen,maar ik ben het toch niet schuld dat het pakket is kwijtgeraakt,ik had het netjes betaald en verwacht dan ook het te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het goede service vinden als ze mij een nieuwe sturen en als het verdwenen pakket alsnog aankomt stuur ik dat meteen terug.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM