Klacht: gezichtsbehandeling wordt niet gedaan ondanks geldigheid voucher

martienstoel op 09 juni 2012 over Miramar in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Miramar
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 9 juni 2012

Een klant heeft een geldige voucher voor een gezichtsbehandeling bij Miramar, die tot eind augustus 2012 geldig is. Ondanks het tijdig aanvragen van een afspraak op 5 juni, kreeg de klant te horen dat er geen behandelingen meer worden aangeboden via Groupon vanwege een volle agenda. De klant vindt het onterecht dat er geen afspraak kan worden gemaakt, ondanks de geldigheid van de voucher.

Mijn Klacht:

de voucher die ik heb is geldig tot eind augustus 2012.5 juni mail wanneer ik een afspraak kan maken, echter in de reaktie staat dat ze geen behandelingen met groupon meer doen omdat ze vol zitten. ik snap dat je niet de laatste week voordat de voucher afloopt een afspraak kunt afdwingen maar ik ben m.i ruim op tijd.

Gewenste Oplossing:

ik wil graag de gezichtsbehandeling ontvangen en dat mag best na eind augustus

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM