Klacht: niet ontvangen of veel te late bezorging

Peet.1965 op 16 februari 2012 over Reclame in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Reclame
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 16 februari 2012

Een consument heeft geklaagd over de te late bezorging van reclame in plastic, die vaak pas op dinsdag of woensdag aankomt, of soms helemaal niet. In vergelijking met anderen in de omgeving, die de reclame al op zaterdag of zondag ontvangen, vindt de klager deze vertraging onacceptabel.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is dat ik de reclame in plastic veel te laat ontvang pas dinsdag avond of woensdag avond of helemaal niet. Als ik de reclame niet eerder krijg dan maandag avond hoef ik deze niet meer. Mensen die ik ken krijgen het al op zondag en zelfs op zaterdag.

Gewenste Oplossing:

Dat de reclame uiterlijk maandag avond in de bus ligt het liefst eerder maar ik begrijp dat helaas de bezorger tot woensdag avond de tijd heeft.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM