Klacht: Lidmaatschap

A.Th.A IJkhout op 15 februari 2012 over Payback. in de categorie Klachtenbond

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Payback.
Categorie Klachtenbond
Status Open
Datum 15 februari 2012

Een lid van de vereniging Payback heeft in 2011 herhaaldelijk vragen gesteld over "Beursklacht", maar ontving geen enkele reactie. Na het opzeggen van het lidmaatschap ontving hij ook geen bevestiging, ondanks meerdere e-mails en een klacht. Hij ervaart nu hinder van aanhoudende communicatie over de verlenging van zijn lidmaatschap, wat hij als onacceptabel beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik ben ,n aantal jaren geleden lid geworden van de vereniging Payback.
In het najaar van 2011 heb ik diverse keren een vraag gesteld m.b.t “Beursklacht”
Geen enkele reactie ontvangen. Direct daarna mijn lidmaatschap opgezegd i.v.m hiermee. Geen enkele reactie op gehad. Diverse malen een mail gestuurd hierover,plus een klacht opgestuurd bij Payback, geen enkele reactie op gehad.
Ik word nog steeds lastig gevallen over prolongatie van mijn lidmaatschap!
Ik word zo langzamerhand doodmoe hiervan en vind dit ontfatsoenlijk en stuitend!

Gewenste Oplossing:

Bevestiging van mijn opzegging en excuus voor dit onbegrijpelijke en uiterst vervelende blijvende mails over prolongatie. Nooit heb ik enige reactie gehad!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM