Klacht: kan niet meer op de site komen

supermouse7 op 07 februari 2012 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

We hebben geen reactie van de klant ontvangen dus we gaan ervan uit dat het is opgelost.

Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Opgelost
Datum 7 februari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik kan al een week niet meer op Badoo komen krijg steeds de melding dat de site er even uitligt en er hard aan gewerkt wordt om dit op te lossen. Helaas wordt er niets opgelost. Heb al enige mails gestuurd naar Badoo maar krijg geen reactie. Ik betaal wel voor het lidmaatschap. Krijg wel mails van de site dat ik veel berichten heb en dergelijke.

Gewenste Oplossing:

dat ik zo snel mogelijk weer op de site kan

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Badoo.com in behandeling genomen

Bericht van Badoo.com

14 jaren geleden - Hallo, Vervelend dat u last heeft gehad van dit technische probleem, excuses hiervoor. Kunt u inmiddels weer inloggen? We horen het graag. Met vriendelijke groet, Badoo Klantenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Badoo.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Badoo.com

Heeft op 30 maart 2012 om 13:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben geen reactie van de klant ontvangen dus we gaan ervan uit dat het is opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM