Mijn Klacht:
Ik heb mijn sticker verwijderd maar blijft folders krijgen
Gewenste Oplossing:
Geen folders meer
Geachte heer/mevrouw, Bij www.inmijnbus.nl was uw adres niet aangepast. Uw adres hebben wij hierbij op nee gezet. in verband met de verwerkingstijd kan het zijn dat u nog hoogstens twee keer het pakket gaat ontvangen. Met vriendelijke groet, Afdeling Kwaliteitsbeheer
Ik heb mijn sticker verwijderd maar blijft folders krijgen
Geen folders meer
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 maanden geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen
Heeft op 01 augustus 2025 om 14:42 geantwoord
Geachte heer/mevrouw,
Bij www.inmijnbus.nl was uw adres niet aangepast. Uw adres hebben wij hierbij op nee gezet. in verband met de verwerkingstijd kan het zijn dat u nog hoogstens twee keer het pakket gaat ontvangen.
Met vriendelijke groet,
Afdeling Kwaliteitsbeheer
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 maanden geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM