Mijn Klacht:
Menig maal heb ik al aangegeven de gewone folders niet te ontvangen (klachtnummer 401051 / 325669/397984/394265/381256/ en zo kan ik nog wel even doorgaan.)
Nu geven jullie telkens aan dat ik mijzelf dan moet registreren op folderkiezer.nl zodat ik de folders wel ga ontvangen. Ik heb dit op 8 oktober gedaan. Binnen 2 weken zou ik het eerste pakket met folders moeten ontvangen. Vandaag is het 31 oktober. Tot op heden heb ik ook geen pakket ontvangen van folder kiezer. Dagelijks kom ik langs de hoek Ahornstraat / Meidoornstraat in Breda. Daar liggen de folderpakketten in weer en wind te wachten. Of tot dat ze op de mat vallen of dat ze naar de vuilstort worden gebracht.
Menigmaal heb ik al het bericht ontvangen dat de bezorger / regio team wordt aangesproken en officieel gewaarschuwd wordt. Nou pak ze maar niet met te zachte woorden aan want al die waarschuwingen heeft tot op heden niets geholpen!
Gewenste Oplossing:
Ik meld al meer dan 3 jaar lang wekelijks of ik wel of geen reclame pakket ontvang. Dit zou wel eens beloond mogen worden! De bezorger doet zijn werk niet dus zijn beloning kan mijn kant op komen ;-)
Gewoon dat de reclame bezorgd wordt en dat ik eindelijk eens kan gaan stoppen met meldingen maken.


