Klacht: geen reactie, geen uitbetaling

Maaike87 op 12 juli 2021 over 247discount.nl in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
247discount.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 juli 2021

Een klant van 247discount.nl heeft op 3 en 7 juli 2020 twee aankopen gedaan en wacht sindsdien op een terugbetaling van in totaal € 25,01. Ondanks vijf pogingen om contact op te nemen, heeft de klant slechts één keer een reactie ontvangen, waarin om een aankoopbewijs werd gevraagd. De klant ervaart de communicatie als slordig en is teleurgesteld over de lange wachttijd voor de terugbetaling.

Mijn Klacht:

Op 3 en 7 juli 2020 (vorig jaar dus) heb ik twee aankopen gedaan. Hiervoor zou ik € 7,51 en € 17,50 terug krijgen van 247 discount. Het staat nog altijd in behandeling en de bestelde items zijn al lang binnen.

maar liefst 5 keer heb ik contact gezocht, 4 keer geen antwoord. 1 keer een mail dat ik aankoopbewijs moest aanleveren wat ik gedaan heb. Tot op heden nog geen reactie.

Ik vind dit zo slordig! er staat op de site dat er met een week contact op wordt genomen maar dit is helemaal niet zo.
De bol.com tegoeden worden prima bijgeschreven maar de hogere bedragen, in dit geval een abonnement bij KPN en een aankoop bij Amazon, laten op zich wachten. Je krijgt antwoord van een computer. Ik heb hier inmiddels al erg veel tijd aan verspild en waar gaat het over!?

Gewenste Oplossing:

Wanneer het geld wordt uitgekeerd/goedgekeurd. Het is nu ruim een jaar geleden...

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar 247discount.nl over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Maaike87
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM