Mijn Klacht:
Op 1 juli jl. heb ik twee bikini’s besteld. Na een week mailde ik hoelang de levertijd was, gezien ik nog niet meer had ontvangen dan ‘payment received’. Vervolgens mailde ik en kreeg ik keurig een e-mail dat ik mijn bestelling kon verwachten na 3-4 weken, wanneer ik het had besteld. Ik dacht: mooi, net voor vakantie een prachtige bikini.
Maar helaas: inmiddels 30 dagen later, 2 mails, 1 bericht via de website én een bericht via facebook (bericht werd verwijderd) verder.. en nog geen antwoord. Toevallig kreeg ik vandaag een mail – NA 30 DAGEN – dat mijn bikini’s ‘out of stock’ waren en dat ik een couponcode kreeg. Maar jullie – 2dayslook – komen 1) de levertijd niet na en 2) het overeengekomen product niet na. Zoals jullie begrijpen accepteer ik dus niet jullie couponcode (en ben ik écht NIET tevreden.. )
Dan kan ik waarschijnlijk weer een eeuwigheid wachten tot het product (misschien) geleverd wordt.
Gewenste Oplossing:
Stort het geld terug naar mijn rekening, dan zal ik verder geen woorden aan jullie vuil maken en misschien in de toekomst nog iets bij jullie bestellen :)

