Mijn Klacht:
Een paar weken terug hebben we een pakketje condooms door de brievenbus gekregen, wat wij niet besteld hebben op naam van Klaas Paars. Dat klinkt al als een fictieve naam en die naam komt ook nergens voor. We hebben contact gezocht met 12deals om te vragen of zij kunnen uitzoeken of het adres verkeerd is of dat we het retour kunnen sturen. Hierop hebben ze niet gereageerd. Nu hebben we afgelopen week een aanmaning gekregen om het openstaande bedrag te betalen incl boete, anders zouden ze een deurwaarder sturen. Ze beweren meerdere malen gemaild te hebben waar hun geld blijft, naar een mailadres wat wij dus niet kennen.
Dit klinkt behoorlijk als een oplichtingspraktijk en hier trappen wij dus niet in. De rekening gaan wij dus ook niet betalen, aangezien we hier niet om gevraagd hebben.
Gewenste Oplossing:
De rekening moet geannuleerd worden. Het pakketje kunnen ze terug krijgen, maar we gaan natuurlijk niet betalen voor retourzending.

