Mijn Klacht:
Ik heb niets besteld en toch factuur van 33,90 euro.ik heb ook niets ontvangen.kenmerk:8160360772039770. Oplichters.ik ga nooit betalen
Gewenste Oplossing:
Ik wil niets horen van die oplichters
Geachte heer, mevrouw, Vriendelijk dank voor uw bericht. Uw bestelling is geannuleerd. Mocht u het product toch onverhoopt hebben ontvangen op uw ingevulde adres, dan hoeft u dit niet te retourneren. Er is bij een beperkte groep klanten iets niet...
Samenvatting wordt geladen...
Ik heb niets besteld en toch factuur van 33,90 euro.ik heb ook niets ontvangen.kenmerk:8160360772039770. Oplichters.ik ga nooit betalen
Ik wil niets horen van die oplichters
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 12deals.nl
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 12deals.nl nog niet in behandeling is genomen.
Bericht van 12deals.nl
9 jaren geleden - Geachte heer, mevrouw, Uw bestelling is geannuleerd. Mocht u het product toch onverhoopt hebben ontvangen op uw ingevulde adres, dan hoeft u dit niet te retourneren. Er is bij een beperkte groep klanten iets niet helemaal goed gegaan, waardoor uw bestelling mogelijk niet is afgeleverd en u een verkeerd bericht ontving over een betalingsherinnering of terugzend-verplichting. Onze excuses hiervoor. U mag uw bestelling, voor zover geleverd, houden zonder enige verplichting. Ook als u herinneringen mocht ontvangen over een betaling, dan kunt u dat bericht negeren. U kunt de abusievelijke herrinnering over een betaling als niet-verzonden beschouwen. Hopende u met dit bericht hiermee van dienst te zijn geweest. Met vriendelijke groeten, Klant support 12Deal 12deal.com
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door 12deals.nl in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat 12deals.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 30 maart 2016 om 15:55 geantwoord
Geachte heer, mevrouw,
Vriendelijk dank voor uw bericht.
Uw bestelling is geannuleerd. Mocht u het product toch onverhoopt hebben ontvangen op uw ingevulde adres, dan hoeft u dit niet te retourneren.
Er is bij een beperkte groep klanten iets niet helemaal goed gegaan, waardoor uw bestelling mogelijk niet is afgeleverd en u een verkeerd bericht ontving over een betalingsherinnering of terugzend-verplichting.
Onze excuses hiervoor. U mag uw bestelling, voor zover geleverd, houden zonder enige verplichting. Ook als u herinneringen mocht ontvangen over een betaling, dan kunt u dat bericht negeren. U kunt de abusievelijke herrinnering over een betaling als niet-verzonden beschouwen.
Hopende u met dit bericht hiermee van dienst te zijn geweest.
Met vriendelijke groeten,
Klant support 12Deal
12deal.com
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM