Mijn Klacht:
betaalherinnering ontvangen va 23,45 euro voor het leveren van een accu lader die ik nooit heb besteld. ik ga deze factuur nooit betalen.
Gewenste Oplossing:
als de factuur wordt ingetrokken.
josjosjos op 08 maart 2015 over 12deals.nl in de categorie Deal-Sites
Samenvatting wordt geladen...
betaalherinnering ontvangen va 23,45 euro voor het leveren van een accu lader die ik nooit heb besteld. ik ga deze factuur nooit betalen.
als de factuur wordt ingetrokken.
Bericht van Robin van Klacht.nl
11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door 12deals.nl in behandeling genomen
Bericht van 12deals.nl
11 jaren geleden - Vriendelijk dank voor uw bericht. Wij zien echter in ons systeem dat u op 11-01-2015 om 15:01 een bestelling heeft geplaatst. Dit betreft een Gratis Oplaad accu met ā¬8,95 aan verzendkosten. De kosten staan duidelijk vermeld in het bestelscherm en tevens in het betalingsscherm. Omdat dit een gratis product en u alleen voor de verzendkosten heeft hoeven te betalen, kunnen wij dit helaas niet retour aannemen. Helaas kunnen wij u niet positiever berichten. Met vriendelijke groet, Klantenservice 12deal
Bericht van Robin van Klacht.nl
10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat 12deals.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM