Klacht: 1001 extensions revieuw

Kaatje123 op 25 februari 2014 over 1001extensions in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Kappers
Status Open
Datum 25 februari 2014

Een klant heeft een review achtergelaten over 1001extensions, waarbij zij haar ervaringen met de service en producten van het bedrijf deelt. De feedback is goedgekeurd en biedt inzicht in de tevredenheid van de klant.

Mijn Klacht:

1001 extensions

Gewenste Oplossing:

Een poosje geleden heb ik een pakket clip in extensions van 70 gram besteld. Dit was een redelijk impulsieve actie waardoor ik na het bestellen pas verder ben gaan zoeken naar reviews over deze extensions. Wat ik vond was heel wisselend, er waren hele goeie maar ook hele slechte recensies... Dit maakte mij wel een beetje ongerust. Op de website staat dat de extensions binnen 3-5 dagen bij je op de mat moeten liggen. Toen ik na 5 dagen even belde, werd er meteen opgenomen. Er werd me verteld dat ik na het weekend mijn track en tracé code zou ontvangen. Zo gezegd zo gedaan, via email kreeg ik de track en tracé code en kon ik mijn bestelling goed volgen. Hoewel het iets langer heeft geduurd dan 5 dagen toch nog prima in orde. De extensions zelf zijn super! Er laten geen haren los, ze zien er goed en glad uit en zijn heerlijk zacht! Ook zaten er nog wat extra clipjes bij geleverd, voor als er een kapot gaat. De clipjes zelf zijn ook heel fijn en stevig.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 1001extensions

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 1001extensions nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM