Klacht: 1 vouchercode per bestelling recht op 3.voucherd

My Kids op 03 juli 2025 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 3 juli 2025

Een klant van Etos heeft een klacht ingediend over het ontvangen van slechts één vouchercode na een bestelling van actieproducten ter waarde van 76 euro, terwijl zij verwachtte drie vouchercodes te ontvangen. Na contact met de klantenservice bleek dat er een limiet van één vouchercode per bestelling geldt, wat de klant als onterecht ervaart. De klant vraagt om een oplossing en vindt dat de informatie op de website niet duidelijk genoeg is.

Mijn Klacht:

Ik wil drie vouchercodes voor kaarten toppers. Ik hoorde het pas gisteren dus gelijk online voor eur 76 aan actieproducten gekocht want 1 voucher bij eur 25 aan actieproducten. Krijg ik na betaling een mail met 1 vouchercode ipv 3. Gebeld met Etos..online krijg je maar max 1 vouchercode per bestelling. Dat klopt toch niet. Ja mevrouw u bent niet de enige die belt hierover maar ze doen niks..mag de bestelling gaan terugsturen. En twee keer opnieuw bestellen met dezelfde producten. Waarom lossen jullie dit niet gewoon op..en stuur mij twee codes en klaar. Denk dat het iets technisch is maar meld het dan duidelijk op de site. Ja maar mevrouw staat ook niet u krijgt meerdere vouchers per bestelling. Zelfs bij de kruidvat krijg je meerdere vouchers per bestelling maar niet gehoord worden vind ik nog het ergste. Wat een slechte klanten is dat bij Etos. Totaal niet betrokken en nog uit de hoogte ook..Ja wij zijn allemaal dom en jullie zijn de baas. Nou dat was het dan. Ik ben nog nooit zo slecht geholpen. Vast een ingehuurd callcenter. Jullie maken zelf je eigen bedrijf kapot.

Gewenste Oplossing:

Kan niet meer. Moet gaan terugsturen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Reactie van de melder van de klacht My Kids

8 maanden geleden - Ze doen niks

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door My Kids
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM