Klacht: 1 Abonnement afgesloten moet voor 2 betalen?

MpvW op 19 augustus 2025 over Linda in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆

Mijn Klacht:

Bij LINDA heb ik in juni een zomerabonnement afgesloten en direct betaald. Toen ontving ik daarna betalingsherinneringen van een ander abonnement dat vanaf januari afgesloten zou zijn. Maar ik heb maar één abonnement lopen. Telefonisch contact gehad en het zou een fout zijn van hun en worden opgelost. Maar nu krijg ik nog steeds betalingsherinneringen en krijg ik geen contact meer via email of telefonisch.

Gewenste Oplossing:

Dat het abonnement dat vanaf januari zou lopen geheel wordt verwijderd uit het systeem. Ik ga niet betalen voor iets dat ik niet ontvangen heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Linda

Reactie van de melder van de klacht MpvW

6 maanden geleden - LINDA heeft het nu opgelost na meerdere malen mailen en bellen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Linda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MpvW
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM