Klacht: Terugroepactie kitchenaid waterkoker

Nk164164 op 15 augustus 2019 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Whirlpool
Status Nieuwe klacht
Datum 15 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zoals zo velen ben ik al sinds juli 2018 bezig om mijn waterkoker te ruilen. De belkosten lopen flink op en je ontvangt niks via post of mail. Ze beloven dat je een voucher met code ontvang zodat je een nieuwe kunt bestellen via hun site. De oude waterkoker moet ik weg gooien!!!!!
Het is een belachelijke situatie dat je een waterkoker van 140 euro niet geruild kan krijgen door een productie fout.

Gewenste Oplossing:

Regel dit als een fatsoenlijk bedrijf en scheep mensen niet af.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whirlpool

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whirlpool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM