Klacht: probleem met volume tabak

steve langenaken op 15 november 2022 over Philip Morris in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Tabaksbedrijf
Status Nieuwe klacht
Datum 15 november 2022

Een consument heeft problemen ervaren met de kwaliteit van de volume tabak van Philip Morris, waarbij regelmatig gewone roltabak in de verpakking zit. Dit leidt tot verstoppingen in zijn elektrische rolmachine, wat resulteert in verspilling van tabak en filters.

Mijn Klacht:

Beste ik wou vermelden dat de laatste tijd er vrij dikwijls en ook steeds meer en meer gewone roltabak bij de volume tabak zit terwijl de ene om gewoon met de hand te rollen dient en de volume voor machinaal . door dit probleem heb ik ook dus vrij vaak dat mijn elektrisch machine om te rollen vast loopt omdat de gewone rol oppropt in het machientje en zo vast loopt en daardoor heb ik verspilling van tabak en filters alvast bedankt mvg Langenaken steve

Gewenste Oplossing:

er iets aan doen of er mag altijd een compensatie gedaan worden maar dat gaat niet gebeuren denk ik

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philip Morris

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philip Morris nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door steve langenaken
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM