Klacht: Geen nalevering ondanks toezegging vestiging Ede

Bits R op 12 oktober 2015 over Keuken Kampioen in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Keuken Kampioen is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Keukenleveranciers
Status In behandeling
Datum 12 oktober 2015

Na de installatie van de keuken op 25 september ontbraken twee beloofde elementen, namelijk TL-verlichting en matjes voor de keukenladen. Ondanks toezeggingen van de vestiging in Ede dat deze binnen twee weken geleverd zouden worden, bleef de levering uit. Bij navraag bij de klantenservice in Waalwijk bleek dat de vestiging in Ede nog wachtte op een opdracht, terwijl de medewerker daar aangaf het probleem te bespreken met collega's.

Mijn Klacht:

Na installatie van de keuken op 25 sept.jl. bleek dat twee elementen niet aanwezig waren. Deze stonden niet op de bon maar waren wel toegezegd door de verkoper. Het betrof TL verlichting onder de kastjes en matjes in de keukenladen. Gebeld met vestiging in Ede en deze gaven aan dat dit binnen twee weken alsnog geleverd zou worden. Vandaag (12 okt.) gebeld met klantenservice in Waalwijk en deze gaven aan dat zij nog steeds wachten op de opdracht uit Ede. De kantenservice gaf aan dat de vestiging in Ede er mee bezig is maar dat de bon zoek was.
Zelf gebeld met vestiging in Ede. De dame die ik aan de lijn krijg kon niets anders bedenken dat zij haar best zou doen en het morgen zou bespreken met haar collega’s. Ik was het daar niet mee eens en gaf aan dat zij het 2 weken lang in de la hebben laten liggen.
Als reden gaf ik aan dat er veel personeelsmutaties zijn op deze vestiging. Dat heeft de verkoopster beaamd.
Immers een bon uitschrijven en een handtekening zetten (dat was wat er had moeten gebeuren) is in 10 minuten tijd geregeld.

Er ontstond een langdurige discussie waarbij de verkoopster bleef ontkennen dat haar collega’s daar niets aan gedaan hadden.
Op mijn vraag waarom het zo lang moest duren bleef zij het antwoordt schuldig.
Deze dame bleef maar ontkennen dat een van haar collega’s een fout hadden gemaakt en uiteindelijk werd de klant met een kluitje het riet ingestuurd. Met de opmerking ik mijn best doen en ga dit morgen met mijn collega’s bespreken en ik kan u nu niet toezeggen wanneer de levering kan plaatsvinden. Einde verhaal.
Misschien tijd dat deze dame een klachtenafhandeling training gaat volgen. Want ook een opmerking van de verkoopster “u moet eens luisteren” past natuurlijk niet.

Gewenste Oplossing:

Ik heb de hoop op tevredenheid na het gesprek van de verkoopster uit Ede opgegeven. VOOR MIJ NOOIT MEER EEN KEUKEN VAN KEUKENKAPIOEN.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Keuken Kampioen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Keuken Kampioen in behandeling genomen

Bericht van Keuken Kampioen

10 jaren geleden - Beste meneer Bits, Wat vervelend dat deze situatie is ontstaan! Ik ga contact opnemen met het filiaal en we komen hier z.s.m. bij u op terug. Met vriendelijke groet, Thomas - Webcare Keuken Kampioen

Alle klachten die gemeld zijn door Bits R
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM