Mijn Klacht:
Ik gebruik een powermac G5 met besturingssysteem 10.4.
Sinds de vernieuwing van de ing site is het van de ene op de andere dag niet meer mogelijk om in te loggen op mijn particuliere rekening.
Ik vind het schandalig dat ik door ing niet op zijn minst van te voren op de hoogte ben gebracht van dit probleem. Ook op de website van ing is niets terug te vinden hierover.
Het installeren van een nieuwer besturingssysteem kost zeer veel tijd en geld en is niet zonder grote problemen met bestanden en programma’s uit te voeren. Eigenlijk komt het er op neer dat mensen met een nog goed functionerende oudere mac zoals ik nu gedwongen worden om een nieuwe computer aan te schaffen. Wanneer ING niet op korte termijn informatie verschaft over dit probleem en het technisch oplost zodat ik gewoon weer kan inloggen op mijn rekening, zal ik gedwongen zijn mijn particuliere rekening op te heffen en een rekening bij een andere bank te nemen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil met mijn huidige mac en besturingssysteem 10.4 gewoon weer kunnen internetbankieren bij ING

