Klacht: Monteur komt niet opdagen.

nettoj op 15 juni 2017 over Feenstra in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Feenstra has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 juni 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw, O****, Bedankt voor uw bericht. Wij betreuren de gang van zaken en vinden het jammer dat het zover heeft moeten komen dat u heeft doen besluiten niet meer met ons in zee te gaan. Na intern onderzoek...

Bedrijf Feenstra
Status Opgelost
Datum 15 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

“Volgens afspraak komt onze monteur morgen op 14-06-2017 tussen 12:30 en 17:00 bij u langs voor de toestelkeuring, inclusief het eerste onderhoud.”

Deze monteur is niet gekomen. Geen telefoontje, geen mailtje, geen kaartje in de bus, geen foto van het belpaneel. Natuurlijk zal ze dat enorm spijten en dergelijke, maar mij spijt het ook dat ik heb zitten wachten.

Met deze klacht wil ik mensen attenderen op het risico, zodat ze een betere keuze kunnen maken als ze Feenstra overwegen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als er geen contact meer met mij wordt opgenomen en dat ik in de toekomst via bijvoorbeeld de VVE ook niet meer met Feenstra te maken krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Feenstra over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Feenstra in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Feenstra een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Feenstra

Heeft op 15 juni 2017 om 12:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw, O****,

Bedankt voor uw bericht.

Wij betreuren de gang van zaken en vinden het jammer dat het zover heeft moeten komen dat u heeft doen besluiten niet meer met ons in zee te gaan.

Na intern onderzoek verricht te hebben kunnen wij u als volgt berichten.

Helaas is er verwarring ontstaan bij de verwerking van uw aanvraag. De aanvraag betrof een eenmalige kanalenreiniging zonder abonnement, maar is verwerkt als zijnde een eenmalige ketelcheck bij een verkeerde afdeling. Dit heeft ervoor gezorgd dat het systeem de geplande afspraak van 14 juni automatisch heeft geannuleerd.

Via deze weg willen wij u onze welgemeende excuses hiervoor aanbieden.

Met vriendelijke groet,
Feenstra Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM