Mijn Klacht:
De Track Trace zegt dat het pakket is afgeleverd op mijn adres, maar ik heb niks ontvangen. Ik hoor graag waar mijn pakket is afgeleverd!!!
Gewenste Oplossing:
Dat mijn pakket terecht is en dat ik deze ook in handen krijg.

ashwinr op 06 oktober 2021 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post
De Track Trace zegt dat het pakket is afgeleverd op mijn adres, maar ik heb niks ontvangen. Ik hoor graag waar mijn pakket is afgeleverd!!!
Dat mijn pakket terecht is en dat ik deze ook in handen krijg.
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen
Bericht van
3 jaren geleden - Goedemiddag, Bedankt voor uw bericht! Wat balen dat u het pakket niet heeft ontvangen. Graag ontvang ik nog het tracktrace-nummer. Met vriendelijke groet, Danique DHL Parcel E-care
Reactie van de melder van de klacht ashwinr
3 jaren geleden - CR672778697DE, 1313VC, huisnummer: 58. Graag hoor ik waar de bezorger mijn pakket als afgetekend heeft registreerd. Was dit voor mijn huis? En graag hoor ik ook van jullie of de bezorger is aangesproken waar hij/zij het pakket dan heeft achter gelaten. Wie heeft voor het pakket getekend? De regels zijn weer versoepeld, dus de klanten mogen weer tekenen neem ik aan?
Reactie van de melder van de klacht ashwinr
3 jaren geleden - Hebben jullie al contact gehad met de bezorger? Graag hoor ik wat er volgens de bezorger is gebeurt en waar het pakket is achter gelaten.. Ik heb een security camera, en kan bewijzen dat de deur niet open is geweest op 1 oktober om 19:48.
Bericht van
3 jaren geleden - Goedemiddag, Bedankt voor uw bericht! Zou u ter controle nog een keer de juiste postcode willen sturen? Ik zie dat u nu een andere postcode opgeeft dan op het pakket staat. Wellicht gaat daar iets mis. Met vriendelijke groet, Danique DHL Parcel E-care
Reactie van de melder van de klacht ashwinr
3 jaren geleden - 1315VC. Het was inderdaad verkeerd in de vorige reactie. Ik heb ook de gegevens gechekct die in ingevuld hebt bij de order, die kloppen: Ashwin Ramdin Belfort, 58 NL - 1315 VC ALMERE
Reactie van de melder van de klacht ashwinr
3 jaren geleden - Hoe langer dit duurt, des te moeilijker het wordt om de bezorger te vragen wat hij/zij nou heeft gedaan met mijn pakket. Ik heb een beveiliging camera gericht op mijn deur. Daarop is duidelijk te zien dat op het tijdstip (19:48) ik de deur niet heb opengedaan. Wat heeft de bezorger met mijn pakket gedaan!!!!! Vraag het na!!!!!!!
Bericht van Robin van Klacht.nl
3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 06 oktober 2021 om 12:29 geantwoord
Goedemiddag,
Hartelijk dank voor uw aanvullende gegevens. De adresgegevens op de zending lijken inderdaad te kloppen. Ontzettend vervelend dat de zending desondanks niet bij u aangekomen is.
Heeft u bij uw buren navraag gedaan? Het kan zijn dat de chauffeur het pakket bij uw buren gebracht heeft en het briefje vergeten is. Mocht dit niet het geval zijn wil ik u toch adviseren de afzender in te lichten van de situatie. Zij kunnen dan voor u een onderzoek opstarten waar binnen de chauffeur wordt nagevraagd.
Onze excuses voor het ongemak.
Met vriendelijke groet,
Kayley
DHL Parcel E-Care
Heeft op 06 oktober 2021 om 12:35 geantwoord
Dit is geen oplossing, want ik heb het pakket niet. Ik heb bij de buren navraag gedaan, niemand heeft, en als ze het gestolen hebben gaan ze dat niet toegeven. Ik woon in een apartments complex waar iedereen gewoon langs de voordeur loopt.
Het pakket achterlaten zou onverantwoord zijn. Ik heb nu de klacht neergelegd bij het bedrijf die vandaag pas heeft gereageerd nadat ik een bij paypal een klacht heb ingediend.
DHL weigert gewon een onderzoek te doen. En als de winkel straks gewoon zegt dat het pakket is afgeleverd, volgens DHL ben ik mijn geld kwijt.